Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acsabad

    csendes tag

    Helló!

    Segítséget szeretnék kérni, hátha más már megküzdött ezzel a problémával.
    Van egy Overmax dual simes telefonom, ehhez kapcsolódik egy bukósisak headset.
    Azt szeretném elérni, hogy a headset hanghívás gombát megnyomva tudjak telefonálni. Ez össze is jönne, de amikor a hívás elindulna a hangfelismerő programból (Voice speed dial), a végén rákérdez, hogy melyik simmel akarom a hívást kezdeményezni, de mivel a telefon a zsebemben van, így nem indul el a hívás. Ebben a telefonban sajnos nincs lehetőség a címlistában kiválasztani, hogy kihez melyik sim tartozzon, és napközben mindkét kártyát használom. Leszedtem több Dual sim kezelő appot, de egyik sem működik.
    Csak néhány szám van, amit motorozás közben hívni szeretnék, és azokat mind a második simmel hívnám.
    Ami megoldás lenne, de nem tudom, hogy van-e rá lehetőség:
    - Valamilyen kódot beírni a kapcsolatokhoz, amivel rá tudom bírni a telefont, hogy a 2. simmel hívja azt a számot
    - A Voice speed dialert beállítani úgy, hogy mindig a második simet használja hívásra
    - Olyan működőképes appot találni, amivel a kapcsolatokhoz megadható a használni kívánt sim
    - egy programozható vidget, amivel mikor motorozom, beállítom, hogy a sim2-t használja hanghívásra, majd amikor leszállok, állítsa vissza a "kérdező" módra.
    - egyéb megoldás, pl. vudu, mágia, stb.

    Köszönöm, ha valaki foglalkozik a kérdéssel!

Új hozzászólás Aktív témák