Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Treff86

    csendes tag

    Sziasztok.

    Bár tudom kicsi az esélye, de azért megpróbálom...
    Abban reménykedek, hogy tudtok nekem ajánlani egy tabletet. Régóta spórolok rá, ezért nem szeretnék melléfogni, de mivel nem értek hozzá, remélem ti tudtok nekem segíteni.
    A tabletet főleg nyelvtanulásra használnám, azon belül is idegennyelvű filmek nézésére. Szóval alap követelmény, hogy 10 colos kijelzője legyen, (ha nagyobb még nincs ebben az árkategóriában) és IPS, ne okozzon neki gondot feliratos filmek lejátszása, apróbb programok futtatása (ANKI ha vki ismeri), továbbá menjen neki pdf fájlok olvasása és közben mp3 lejátszása, az aksija lehetőleg legalább 5 órát bírja a fenti igénybevétel mellett, a súly az lényegtelen, ágyban illetve vonaton szeretném használni. A wifi az másodlagos, ha pár métert bír nekem elég, laptop mellé szeretném kiegészítő gépnek, mert egész napos monitor előtt görnyedés után már nincs kedvem otthon is asztalnál ülni. És igen a legfontosabb kritérium az ár. 50.000-nél többet nem szeretnék költeni rá max plusz 5e, vagy plusz 10 ha tudtok egy bestbuyt. Jah és mivel hosszabb távra tervezek vele és nem divatból venném, ezért amennyire lehet legyen stabilan működőképes és minél hosszabb a garanciája, annál jobb. Játékok kezelése abszolút másodlagos, ha tud akkor jó, ha nem akkor nem. Szóval jó aksi, kijelző, olyan ami kényelmes olvasásra is, stabil működés (ne legyen többet a szervízben, mint nálam) és 50.000.
    Ha tudnátok olyat ajánlani, ami az edigitalban is kapható, akkor az külön jó lenne a 15 hónapos 0THM miatt.
    Nagyon szépen köszönöm előre is a hozzáértő segítségeteket, és bocs, ha kicsit kuszára sikerült, de este van.

Új hozzászólás Aktív témák