Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz halagabor #1907 üzenetére

    egyszer a lanyom kerte, hogy hivassam elo a negait es kerjek rola szkent. kertem. otthon megneztem, hat olyan siralmas (xar) volt hogy inkabb nem is mutattam meg, azt fullentettem hogy elfeljettem kerni mert akkora csalodas. inkabb behuztam az osszeset magam. sajnos ezek a laborszkenek nagyon gyengek. a jo szken meg nagyon draga.
    nem tudom van e meg profi minosegu berszken, de az regen is a nehezen megfizetheto kategoria volt. ezen mondjuk nincs mit csudalkozni, ha csak 10 percet szorakozik kepenkent valaki vele (tisztitas,kivagas,fokusz,szinkorrekcio,gamma,ice,stb), akkor ki lehet szamolni az mennyi ido egy tekire. meg persze hogy az igy valojaban mennyibe kerulne: venni egy rendes orabert, hozzacsapni az eszkoz arat, a helysegberletet, a berkoltsegeket, a rezsit, a jarulekokat, afat, stb, meg nemi profit se artana. nem csoda ha azt nem fizeti meg egy amator, ket kepet meg nem fognak vallalni mert kezbe venni se eri meg (profik meg mar nem fotoznak filmre, vagy ha megis akkor maguknak szkennelnek).

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák