Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzz

    aktív tag

    Csak érdekességképpen. Nemrégiben jelezte a box (X88ProX3), hogy update van CE-re (9.2.3-ra). Mivel ez pár nappal később volt, mint az itt felmerült hibák és javítottnak volt tituálva, hagytam neki. Működik, semmi gond vele az alkalmankénti 3D hibák kivételével a YT-n. Viszont ma volt némi fennakadás a hálózati csatlakozással (lejárt a dhcp bérlete a routeren, átállítottam fix IP-re mind a boxon, mind a routeren) amit kézzel kellett megoldanom. Betudom a routernek. Reboot, viszont miután beléptem ssh-n szétnézni, felfedeztem, hogy keletkezett egy bl301.log. A log szerint megtörtént az injektion, ami azért furcsa, mert a korábbi próbálkozások sikertelenek voltak, pont emiatt teljesen újra raktam a rendszert és ki is van kapcsolva a a CE beállításokban és nem is akartam bekapcsolni. Legutóbb bl301 logot az újrainstall előtt láttam, azóta nem is próbálkoztam vele. Mint írtam, a box működik, menüből bootol az android is. Mit jelenthet ez? Miért tehette ezt meg kérdés nélkül? Lehet, hogy a bootloader már nyitott az új CE alatt?

    [ Szerkesztve ]

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

Új hozzászólás Aktív témák