Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz gyűrű #100767 üzenetére

    Azt még nem tudom milyen fw van rajta mert még nincs meg. Elvileg holnapra itt van, hozza futár. Addig okosodok, köszi a linkeket :R , ha meglesz írok tapasztalatot. :K
    Még két kérdés: earc-al csatlakozik az LG OLED55CX-emhez a Yamaha erősítőm, ha egy Pearl HDMI-vel hozzákötöm a Homaticsot a TV-hez akkor mire állítsam a Dune menüjében a hang setupot, hogy az erősítön minden hangformátumot halljak? Passtroughra?
    Nem annyira fullos az erősítöm egy Yamaha RXV-485, ami ugye Dolby Atmos és DTS:X kódolást nem tud csak a klasszikus 5.1-es hangsávokat. :K
    A másik kérdésem, hogy olvasom itt az LG OK gomb mizériát ami megzavarja(kibekapcsolgatja) a boxot, főleg CE alatt, akkor elvileg az én LG-m távírányítója nem fogja "bántani" mivel úgy tudom infrán csak ON/OFF jelet ad ki, a többi gomb így az OK is Bt-n megy vagy wifi-n ugye? :U

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák