Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz HSM #39133 üzenetére

    Akkor ugy kellett volna irnod, hogy UVD/MW kozben 2D-rol 3D orajelre. Sajnos ez ilyen gyatra. Finomhangolni kell. 6850-nel a gddr5 ugy remlik 4x200-ig, 7870-nel 4x500-ig, Tonganal 4x1000-ig veheto vissza kifagyas/villodzas/hiba nelkul. Folyamatosan duplazodott, ami eleg gaz.

    Valamit valamiert. Azert, mert az uvd rosszul van megoldva meg kellett volna a nagy polaris. Es boven jo lett volna 384bit-tel es 32-rop-pal (nem kell tulzasokba esni). E felett mar vega48 kellett volna.

    "Értem a felvetésed, hogy a 200 és 400 dolláros GPU között elfért volna mégegy, de gyakorlatilag semmi értelme nem lett volna."

    Oltri nagyon nagy tevedes! Hatalmas res egy meg nagyon jol eladhato es utokepes termekhez (sweetspot 2.0). Ha mar az nv kihagyta a 1060-1070 kozti szegmenst.

    580 4G $200 vs. Vega56 8G $400

    Ide kellett volna kozepre egy "igazi Rx590" 40/44CU-val vagy a vega48, mar leritam korabban.

    Msrp arak, a tobbirol ne velem vitatkozzal, hanem a gyartokkal.

    Az arakat nem most kell nezni, hanem egy evvel ezelott kellett volna.

    Bonaire-hez a mai napig nincs fix driver szinten win10-hez. Mindegyik kifagy ebredesnel alaplaptol fuggetlenul. Tobb ticketet bekuldtem mar es rajtam kivul meg nagyon sokan es azota is b@sztak javitani. Persze workaround van, csak eppen ertelmet veszti a zero core, mert alap uvd orajelen tartja a kartyat. Tonga-nal meg a venti nem kapcsol le es ezekszerint jaratja a kartyat.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák