Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz fatal` #2299 üzenetére

    Van két teljesértékű M2 a CPU-ból, nekem a harmadik, osztott port már eléggé extra a B650-ből. Annyiból érthető ez a limit, hogy sok az a 4 sáv, amit elfoglal. De jogos észrevétel, ezzel nem túlzottan foglalkoztam, mert 2db teljesértékű NVMe SSD nekem bőven elég. :R

    #2300 joysefke : "még a gyártó szupportját is megkerestem"
    A fórumok alapján egyébként meglepően komolyan vették, és látszott is, hogy gőzerővel dolgoznak rajta. Pár hónapig eltartott, de meg is lett a fix. :))

    "Asus lapokkal internet-szerte volt probléma, különösen a belépőkkel"
    Mi volt velük a gond? Hozzám nem jutott el a hír.

    Azért ezeket emlegetem, mert egyedül ez a két típus teljesíti az elvárásaim amiket írtam #2294. A legtöbb már ott kiesik, hogy az alsó két slot közül a felső hiányzik, vagy DP nincs, vagy M2E a Wifinek, vagy nincs kivezetve a két PCIe 4x a CPU-ból az SSD-nek, vagy esetleg 3.0-s néhány port... :W

    Ha lenne néhány perced egy tesztre, erre lennék csak kíváncsi: #2255. :B
    Elvileg ugyanaz az RTL8125BG van a B550-emen is, ha azon jól működik, vélhetőleg a B650-eken is, azért is preferálnám jobban, mint a drágább B650-ek különböző Foxville vezérlőit.

    Most még jól kiszolgál az AM4 és az 5600, de idővel lehet fejlesztenék majd egy B650 + 7700/7700X-re. :)

Új hozzászólás Aktív témák