Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dewil666

    őstag

    Sziasztok!

    Egyik ismerősöm rakott össze egy gépet de valami nem jó!

    Alaplap: MSI A320M GAMING PRO
    Proci: AMD RYZEN 5 X4 1500X

    Ezt írta:

    "Van némi gond az alaplap/proci párossal. Valami nem muzsikál rendesen már próbáltam mindenféle variációval de összesen csak 3-szor jutottam el a bios-ig.
    Próbáltam a saját Chieftec 500w-os tápommal vettem egy másik Chieftec 450-es tápot hátha az a gond.
    Próbáltam a GTX 750 Ti 2Gb-os kártyával az öcsém Sapphire Radeon HD6670 1GB DDR5 kártyájával de nem ad ki képet (mindkét kártya tökéletesen müködik másik gépben)
    A gép elindul az alaplap világit ( a debug led CPU-t világit) cpu venti pörög de képet nem ad.
    A Ram is zsir új benne kompatibilis az alaplappal (sajnos abból nem tudtam másikat szerezni tesztelni).Tipusa : Kingston 8GB 2666Mhz HyperX Fury Black HX426C15FB/8 Memória
    Szerintem valami az alaplappal lehet.
    Próbáltam a CMOS-t resetelni az elemet kivenni de nem segit egyik sem."

    "A Procit ellenöriztem már 2x jól van berakva.
    Fórumokat bújtam (külföldit is) amit irtak már végigpróbáltam mindent.
    Az egyik Bios indulás alkamával lefrisitettem a bios-t is de ez sem segitett.
    Igazából nem tudok rajta mit tesztelni már mivel nem ad ki jelet a VGA-ra ....
    "

    Ezt írta.
    Esetleg van valakinek ötlete/tapasztalata hasonlóval kapcsolatban?

    [ Szerkesztve ]

    KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

Új hozzászólás Aktív témák