Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz BerserkGuts #3669 üzenetére

    Hay!

    Nem hiszem, hogy szívtál, az a +4 szál még jól jöhet. Én pontosan tudtam mire fogom használni, most is megy kódolás, letöltés, jobb a 4/8...egyedül az alaplapot lőttem túl, de mivel mindennek az alapja, ezért nem feltétlenül azon kell spórolni. Játék még próbából sem megy, arra ott a BOX (egér-billentyűzet támogatás érkezik, ha minden igaz, 4K 30 fps-el rezzenéstelenül megy). Egyedül az "zavar", hogy a pasztás megoldás miatt hasonlóan viselkedik az Intel procikhoz (bár a teljesítményüket meg sem közelíti). Megmaradt minden cuccom a CL korszakból, lehet, ha megtartom huzamosabban, megy neki egy delid (jövő nyár...). Egyébként döntően a gusztustalanul magas videó kártya árak miatt döntöttem a jelenlegi megoldás mellett, meg az Intel cuccok (is) magas ára miatt: jól el tudtam adni a CL félkonfigomat, GPU vásárláson nem kell törni a fejemet, az ára megmarad(t), tőlem lehet ez, vagy az a jobb ekkor, meg akkor...problem solved.

    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák