Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    En eddig jutottam. Ment folotte is 10MHz-vel, de nem gyorsult semmit sem, tobb feszt pedig egyenlore nem akartam neki pakolni. Memoriakat nem cibalom tovabb, nem latom ertelmet, nincs lathato gyorsulas tole.

    Hofokok a GPU-n maximum 38, VRM1-2 pedig 55-42. (2xValley futtatas utan) Ez a maximalis hutessel persze. 24/7 vissza van szabalyozva, csak a ket venti megy szivo oldalon, minimalis fordulaton, teljesen hangtalanul, also ketto felesleges allando korulmenyek kozott.
    5 ora AC utan a 1100/1350 -en, 0 offset -el a GPU maximum 46 fokig melegszik, VRM-ek maximuma pedig 69-58 volt. Oldalso 200mm venti meg nincs fent, sajna belelog a procihoz tartozo bordaba, vagyis annak ventillatoraba. Majd furok neki 5cm-el arrebb lyukat, es azt meg felteszem, mert jo ha valami direktben is fujja a VGA-t.
    Ami erdekes, de kicsit mas tema.... Alaplap vezerli a cpu ventiket, standard modba raktam oket. Game-ek alatt fel sem kapcsol egyik sem, 57 fokos igy a legmelegebb mag.

    A kartyarol meg nem tudok sokat nyilatkozni, nem egy tuninhuszar, de az elozo 290X-eimet magasan uti.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák