Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Sziasztok!

    Tulajdonképpen búcsúzni jöttem. Köszönöm az elmúlt 3 évben kapott jótanácsokat, amiket adott esetben magam is próbáltam tolmácsolni mások számára, de elérkezett az idő a váltásra. Mondhatom, hogy szerencsére, mert az 1 évvel ez előtti helyzet, ennek az esélyével sem kecsegtetett. Most ismét átalltam a másik oldalra, miközben egyiket sem preferálom, eddig is volt már mindkét jelenleg konkurens márkából videokártyám, felváltva több is, de én mindig az ár teljesítmény arányt veszem figyelembe, na és persze a pénztárcámat. Jelen állás szerint, ahol a pénztárcám a kiindulási szempont, a zöldek ajánlata volt szinaptikusabb, a videokártya Ray tracing és kép felskálázó technológiáját tekintve, DLSS vs. Super Resolution. Nálam ebben a megméretezésben a az nVidia jött ki jobban. Mivel ez az iránymutató, sajnos nehezemre esett eltekinteni attól, hogy ezektől a képességektől eltekintve, miközben lehet, hogy az AMD nyújtja a jobb ár/teljesítmény arányt.
    Jelenleg így döntöttem, ami persze nem zár ja ki azt, hogy még a jövőben találkozunk :)

    SZIASZTOK!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák