Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Miután eladtam a 4 gigás RX560-amat májusban most ismét visszatértem egy 2 gigás RX460-nal :D
    Teljesítményben szemmel nem látható a különbség, főleg hogy azt 40-ért adtam el olyan garival hogy 7 darab volt az Alzás számlán, ezt meg 25-ért vettem 1 darabos Iponos számlával, több mint 1 év gari van még rá.
    Érdeklődnék az alábbiak iránt:
    - Szabad-e unlockolni a maradék 2 CU-t? Ha megteszem 100% hogy működik? Vagy ez lutri, mint régen a 9800SE-nél? Mert ott sok hibás 9800-ban letiltották a felét és így lett az SE, de ha szerencséd volt akkor hibátlan volt. Garit bukom, regisztálja valahol a bios turkálást, vagy ha visszateszem a gyári biost akkor megint jó a gari?
    - Hogy kell használni ezeket a gyári Sapphire vagy AMD tuning szoftvereket? Mennyit bír? Mi a biztonságos határ? Fogyasztás limitet érdemes feljebb vinni? Tápcsati nincs rajta, nem bántam volna ha van. Valami értelmes beállítást ahol tapasztalható teljesítménynövekedés de még nem jelentősen melegebb a kártya tudnátok print screenelni?
    Memóriáknak mennyit szabad adni a gyári 1750 helyett? 2000 sima ügy, vagy 1800 se fog menni?

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák