Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Silenzio #1573 üzenetére

    Nem arra vagyok kíváncsi hogy milyen MOD -al néz ki jobban, vagy fut jobban a krájszisz2 hanem egy STOCK alap DX11+Ultra pakkal (amik ugye nem saját készítésű MOD -ok mint pl : amit te is ajánlottal vagy a BlackFire's mod) hogyan megy a 7770.CF
    A fenti képen 5850 el próbálkoztam de sajnos ezen a beállításon a játék megeszik 1,6-1,7.giga vRam -ot ezért a 16.fps ha nem nyúlok semmihez csak utlra beállításról Xtreme re teszem egyből 40-50.FPS re ugrik tehát a vram kevés neki nem a GPU :)

    Várom Cseneles kolléga teszt képét (bár simán át lehet így verni bárkit, csak 1-2.beállítást kell lejjebb venni és máris 2X annyi az FPS, és a képen nem lehet észrevenni a turpisságot! Tehát csak akkor lenne hiteles ha a szemem előtt futna a teszt, de reménykedem hogy a kolléga nem akar átvágni és be törődik hogy azon a pályán és beállításon neki se lesz 20.FPS nél több a 7770.CF -el! tudom mert nekem pedig 5850.CF em volt és a 5850.CF se ment jobban azon a pályán és beállításon!)

    De crysis2 nagyon szereti a GCN architektúrát így meglepően jól megy vele amíg ki nem fogy az 1.g vRam ból leelőzi még a GTX560Ti -t is!

    épp ezért megfejelem a tesztet egy AVP Benchmark al is!

    az alábbi beállítással! nézzük meg a 7770CF -et

Új hozzászólás Aktív témák