Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Gyuri27 #10727 üzenetére

    Nincs az sem, itt nyomhatod is be a stoppot vazzeg mert ez már kettő és nemrég kezdtem el újranézni a Hannibóóólt, szal már két időablak is kell, sok lesz a turbulencia kéremszípen. :DDD

    (#10730) Beretvás:

    Annyira más a mércéd hogy míg Te sikeresen beleakadtál ebbe a "vmi"-be, addig én lazán átmegyek afölött ha egy posztod éppen hanyag, gyorsan megírt vagy hibás, immár évek óta.., szal magyarázd tovább pls miben méred.. :P ;)

    Nem történt egyébként semmi, rossz ajtón kopogtattatok, mindenkivel megesik, hasonlóval legközelebb majd a szomszédnál próbálkoztok.

    Lazán elfogadom a jogos kritikát (és ez a rövidítés buli is egy jogos kritika) de csakis olyantól aki adott témában mutatott már fel valamit. Ezért használtam az arányszámokat, nem támadó jelleggel csak hogy tudd miért nem érdekel és miért fogod a továbbiakban is a "vmi"-t olvasni, semmi személyes, az egész rajtad áll. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák