Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Az egészet nem értem, ROG lap, 9590, BQ DRP 3 hűtő de/és tuningal elvész az OC informáltság?! :F

    Egyébként szerintem nem szerencsés ha konkrétan nevükön emlegetve kibeszéljük az embereket, a hozzánemértés még önmagában nem bűn, persze lehet rajta agybajt kapni ha ignore módban olvas/kérdez de akkor is.., maradjunk az általánosításnál sztem. :B

    Ilyenkor jut mindig eszembe egyébként mekkora gyász hogy az FX-es vagy Intel vs. FX-es tesztek ~95%-a OutOfTheBox üzemmódban készült a világ minden táján az évek alatt.
    TDP limitet folyamatosan lefejelő gyári Turbós/sz@rráfesz 5Ghz-es 9590-es pl.., a tizedét adhatja vissza kb annak, amit egy normálisan/jól beállított 8320as.

    Mea culpa, ez az AMD sara.., nagyon remélem hogy a Ryzen/új platform esetében már méltóztatnak odafigyelni ezekre a dolgokra, ahogyan a lapgyártó partnerekre is mert ha nem akkor megint csak köbgyök lesz mindenféle netes OoTB teszt amit persze az emberek többsége nem érez majd át és leírja az új CPU-kat is.. :U

    Ugye nemrég jött egy pletyka miszerint a 16szálas Ryzent felhúzták léggel 5Ghz-re, viszont csak egyetlen magot sikerült/lehetett, mert szh@r/hurka volt alatta a lap/VRM..
    Persze ez önmagával sok infót még nem hordozna amíg nem tudjuk mi lesz adott modell Turboja, inkább azon van a hangsúly hogy a 8magos/16szálas CPU 2mag/5Ghz-hez is kevés volt már a lap/VRM, holott a feszigény nem lehetett túl nagy mert akkor nem lett volna elég a levegő..
    Hihetetlen komolyan, SMT nélküli 4magos vagy 4/8-as SMT CPU-ról még semmit nem hallottunk de hurka tápellátású lap az már elérhető..8/16 mellé, miért van rossz érzésem ezzel kapcsolatban? :(((

    Rimembö'..

    :O :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák