Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apucy01

    őstag

    válasz Habugi #5009 üzenetére

    OSH kolléga szabadna kérnem ama topic becses cimét hagy nevesek már én is egy kicsit :) köszönöm!

    Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Habugi #5009 üzenetére

    1 emberről írtam rosszat, az pedig Hencso, de őt az fx-ben is simán oltom, ha hülyeséget ír, de valahogy nem érti, vagy nem olvassa, szóval mind1.
    Tudom, neked van türelmed, nekem már nem sok. Sajnos, alapjáraton az embereket is egyre kevésbé szeretem. Ismét sajnos. Ezt hozza ki belőlem a napi 10 ismeretlen emberrel találkozás. Reggel kezdődik azzal, hogy sorban állsz a pénztárban, majd a hátadmögött jövő úr úgy gondolja a kosarat mindenképp a segglyukadba kell tolja, így jelezvén, hogy az ő 10 db sörvásárlása sokkal fontosabb mint az én és a gyerek reggelije/tízóraija. Majd mikor fizetsz már ott áll a hátad mögött, és azt lesi, hogy mi, vagy épp mennyi pénz van a pénztárcádba. Ha rászólsz még Te vagy a bunkó. 2 emberke. A lild sarkán van egy dohánybolt, mindig elé állnak, és nem tudsz a sávodba addig kifordulni, míg szemből jönnek (persze reggel elig jönnek egy boltba) ha rádudálsz, hogy álljon a parkolóba (hozzáteszem kb 5 méterrel kell többet sétálni) akkor megint Te/Én vagyok a bunkó. 3. emberke, tankolsz, mert kell.. előtted az emberke azon cirkuszol, hogy nem kértél el a rohadt shop kártyáját, és a 10 liter után járó pontot nem kapta meg. (Shop kártya egy megfigyelő rendszer csak nincs szeme, mindent tud rólad mindenki ha használod). Perzse korán reggel késésben, megkéred, hogy nem e érinthetnéd oda a kártyátad a terminálhoz, és majd utánna sztornóznak, de megint én vagyok a bunkó, pedig csak ketten vagyunk a kúton, ki kell várjam. 4. emberke, a piros lámpás állat. Valahogy nem értem, valahogy akik kocsit vezetnek elfelejtik a lápától lámpáig a gyorsulást. 2-es, 3-as nem létezik, egyesbe gurulunk, azt is bealudtuk mikor zöld lett a lámpa. Majd mikor megpróbálod megelőzni, köcsög módjára bevág eléd a másik sávba, hogy ne tudd ezt megtenni. Parasztok az emberek, azt nézik hogy tudnak a másikkal jól kibaccni. Nem értem miért kell az utca seriffjét játszani. 5.6.7 emberke. A napi vásárló. Köszönni nem tud, én köszönök, csak egy számlát nyom a kezembe, és mondja, hogy ez kell. Nem segít, még akkor sem ha megszakadsz, pedig nagyker vagyunk, igazából én kitolhatnám a cuccot is, oszt rakja föl ahogy akarja (van 60 kilós cuccunk is). A barom vevő, beáll az udvar közepére, nem érdekli, hogy jön a kamion, sem az, hogy nem tud valaki kiállni, ott hagyja, és ha szólsz neki nem hallja. Mert bunkó. A következő megáll a kocsid mellett, majd mikor rányitja az egyetlen olyan makulátlan elemre is a kocsimon a hátsóajtót, ami még nem karcos, csak annyit mond: ennek a régi szarnak már mindegy (az én kocsimnak), aztán mikor elkezdek anyázni, meg betétlapot kérni inkább elhajt... 8. emberke. Délutáni vásárló. Olyan mint a reggeli, csak egyszerre akar visszárúztatni, nincs elég pénze, vagy a shop kártya megint lemarad, vagy mindez egyben. Nem értem, miért nem fontos az idő a mai embereknek. Én sietnék haza hogy arra áldozzam a perceimet ami fontos, pl. a család, míg mások képesek elfecsérelni egy csomó időt az életükből ilyen hülyeségekre. 9. emberke, a lakóházi sheriff. Aki képes az ajtódra is kitenni, hogy az aznap kirakott mosógépedet tüntesd el a folyosórol, mert feljelent a katasztrófavédeleménél. Kérdem én hova tegyem egyedül a harmadikon? Aznap hozták az újat... kicsi türelem, és eltüntetjük, de nem, másnap ott van a szerv és már kapod is az 5000ft-t. 10. emberke... a rokon akit nem szeretsz, és úgy szól a telefonba, hogy: szevasz Te köcsög, add a párod (párom unokatesója, alkesz állat). Igen kész vagyok az emberektől. Ez egy példa volt arra, ami sokszor egy nap alatt esik meg az emberrel. És egyre szörnyebb, pedig én nem vagyok ilyen, én elzárkózom már, nem akarok emberekkel lenni, mert ilyenek. Akik nem azok ugyanúgy tesznek mint én, ezért soha nem találkozunk, pedig kellene egy barát néha. (gyakran)... na ez most kijött....

    Hát ezért nincs már türelmem néha... és ha ez bűn, akkor ám legyen...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák