Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz ScomComputer #3127 üzenetére

    Szomorúan olvastam végig a történetet.

    Közben arra gondolva, hogy ez akár velem is megtörténhetett volna, hiszen olykor bennem is felötlik a gondolat, hogy talán nekem is járhat az életben egy igazán prémium hardverelem.
    Jóhiszemű az ember, de úgy tűnik, nem szabad annak lenni, és gyakorta az van, hogy az olcsó húsnak híg a leve. Ezt persze nem a mostani, olvasott esetre értem, hiszen itt egy igazán prémium kiadásról van szó. Sokkal inkább értem arra, hogy a 6900XT-s Red Devil sorozatnál is sokan kellett újrapasztázzák a kártyájukat fél év után.

    Valójában ez tényleg iszonyat bosszantó tud lenni, hogy idehaza az ember összekuporgat pénzt egy ilyen termékre, és tényleg prémium minőséget kap, talán a legfontosabb láncszem, a hőközlő paszta kivételével. Nem is értem, hogy egy MX4-es minimum miért nincs ebben az esetben felkenve, hiszen az árképzés lazán engedné, de a profit már nem?! Hiszen ezen egy dollár lenne a "bukó" kártyánként, egy noname pasztához képest...

    És ugye ez egy eredetileg limitált kiadás...ami nem is az?!

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák