Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    válasz Rick4 #1665 üzenetére

    Olvasom Gbors írásait,amit linkeltél is régen elolvastam már:)

    Te pedig nézz rá erre:

    Az A10 5700 kb 3%-al lassabb mint az A8 3870K,ez pedig gyorsabb a Pentium G3258-nál is ami pedig erősebb a G3220-nál is. <tehát ezekből az következik hogy a Pentium szemszögéből nézve legjobb esetben is max hozza az A10-5700 szintjét de megveréstől messze van.

    Ha nem játszottál,honnan tudod mire elég a 7660D,olvastad másoktól? Nos én 2éve használom játékra és bármennyire is hihetetlen de kb 45 AVG FPS-sel és 30-34 MIN FPS-sel megy a grafikailag már igencsak felturbózott WoT 9.2-t 1680x1050-es felbontáson közepes/magas beállításokkal. Bf3 Multi 1440x900 medium 35FPS. Szerintem ezekre az értékekre már lehet azt mondani hogy játszató. Igaz a HC gamerek szerint 60FPS alatt ránézni sem érdemes,de ezt mindig túl maximalista,elragadtatott elgondolásnak tartottam.

    Mondom nekem meg van i5-ös gép is az 5800K-s melett és nem érzem azt a 20K-s különbséget, kivétel ha valami nagyobb dolgot kell tömöríteni vagy brutális videószerkesztésben vagyok. Ezen esetekben azért már igen érezhető az i5 erőfölénye,de a G2020 de még az i3 4330-is messze van az i5-től.

    Agyas:

    Nos ha a Load-ot csökkented(alapértelmezett 100%,ha jól emlékszem vissza az Extreme6+os időszakomból)akkor azzal azt éred el hogy bár a procid elvileg csak teszem azt 1,4V-ot kap de a load line nullázásval akár 1,7V-os tüskék is keletkezhetnek ha a prociról hirtelen leesik a terhelés. 1,7V pedig nitrogén nélkül esélyesen kinyírja a procid.

    [ Szerkesztve ]

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

  • leviske

    veterán

    válasz Rick4 #1665 üzenetére

    Azért egy HD7770-et összevetni egy 5800K-val, mikor még a Kaveri is jobb esetben, ha megszagolja alulról a HD7750 teljesítményét, nem teljesen korrekt. Esetedben pedig nem alapoznám az érveimet a Pentium teljesítménybeli fölényére, mikor IGP>dVGA váltás is volt.

    (#1679) floax94: Kérdés, hogy milyen felbontás mellett. :)

    mod: a 7850K úgy tűnik viszi elég jól, gondolom mediumon a 7700K is megbirkózik vele, meg még tán a 7600 is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák