Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyas

    aktív tag

    válasz Vartanus #1667 üzenetére

    Azért 0.3V-os drop nehezen képzelhető el :)
    Az én lapomnál a drop 0.08V volt. Az LLC 0%-nál ez 0.01V. Most 1.175V-ot adok a procinak (bioszban) ez terhelve 1.168V és így is viszi a 4.1ghz-et. Még tesztelem de úgy tűnik jó. Jah ez még nem a kaveri csak egy 6800K sajnos.
    Az NB-t viszont nem tudom alulfeszelni. Ha beállítok 1.1V-ot, az windows boot után is annyi, de ha indítom a furmark-ot felteszi 1.225V-ra.

    [ Szerkesztve ]

  • Rick4

    félisten

    válasz Vartanus #1667 üzenetére

    Megveri, mert pl nekem pattogósabb a rendszer, superpi hamarabb kész, mivel leginkább netezek, nem fontos, hogy hány sec alatt konvertál, meg tömörít ezt azt, ha az lett volna fontos, akkor már elsőre is leírtam volna. Az, hogy itt épp látsz valamit, egész mást jelent a való életben, a speedstep és egyéb funkciók kissé másképp működnek, mint hogy full tempón letesztelünk valamit, és beírjuk a távblázatba. De legyen, akkor egy kétmagos, 18K-s proci egy szinten van vele. Ha játszani akarok, vegyek VGA-t, ha nem, itt van a prociban egy videorész, amivel én pl tökéletesen elégedett vagyok. Olvasd végig a cikket, majdnem kijön az olcsó proci Dvga az APU árából, és kevesebbet fogyaszt, miközben több fps-t produkál. Ez nem hitvita, tény, amivel vitázni lehet, de megváltoztatni akkor se fogod tudni. Amire én utaltam (és hiába fő a fejed, zavarni ez leginkább csak téged zavar) az a szitu, hogy az AMD féle APU se nem fogyaszt jól, se nem olcsó, se nem gyors, de legalább sokat fogyaszt, drága, elég lassú. Na ugye, hogy meg lehet magyarázni ezt.. :D

    Még egyszer: Én nem összeveszni akartam itt, tényeket írtam le, részben tapasztalati alapokra építve, részben mások méréseire hagyatkozva, amik a külső linkek fényében, kiragadott táblázatokkal ugyan elsőre félremagyarázhatóak, de azért van ott a cikk végén egy szép kis konklúzió, azt jól elhallgattad. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák