Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Ilyen lehet a Samsung Galaxy Watch7 Ultra

    ma Renderképek mutatják meg a Samsung júliusban megjelenő új felső kategóriás okosóráját.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Czo #90925 üzenetére

    Szerencsés időben jött vásárlás volt, én pár hónappal később álltam neki a gépépítésnek, mikor már kijött a Skylake, és akkor már legyen DDR4 is, úgy voltam vele.
    Pedig általában véve a Broadwell veri a Skylake-et a 128 MB L4$ miatt, ráadásul nagyon bírom az Intel IGP-ket, és erőben ott is győz a Broadwell, mégpedig jelentősen. Így utólag kicsit bánom, hogy Skylake-re mentem, másrészt az 1151v1 foglalatba tartozó procikat nagyon megszerettem, a 2000-2001-es Athlonok után őket kedvelem legjobban, és minden eddigi RAM moduljaim közül azt az említett HyperX Savage párost szeretem legjobban; a mostani, gyorsabb Corsair LPX kit se nőtt úgy a szívemhez, mint az a számomra legelső DDR4, se a régebbi tuningos SD vagy DDRI-es moduljaim. Alltime kedvenc lett a HyperX Savage DDR4 2400CL12 nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák