Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Fenyő #83057 üzenetére

    BX- be általában 512MB- ot tudtam összekaparni, a meglévő ramok nagyrésze nem BX ready, és a BX ready- t is válogatnom kell. 512 az elegendő is, mivel a Win98 a kedvencem azokra.
    Via 694/T : tényleg most ahogy mondod, már rémlik hogy szó volt róla, megy/mehet bennük az 1GB- os modul is.
    Win9x már szerencsére prímán érzi magát sok-sok rammal is, mióta free lett a Loew driver. Más patchek zsákutcának bizonyultak, de Loew mester szenzációs drivere 100%- os lett. Tua, P4, 775 is jól megy akár 2GB rammal is W98 alatt.
    Copper/800 cC0- ás lesz a mutatvány hogy vajon viszi-e majd az 1064- et, a tesztelendő lapokban(VH6T, ST6, TUSL2C), vagy azok valamelyikében.
    9bites simm ramokból 4 megás volt a max : létezik 16MB- os is, de én olyat még az életben nem láttam. Érdekes ebben a sorozatban még hogy a 4- es után 16- os jön, 8MB- os nincs. 4- esből sikerült jól bespájzolnom, de 386- osba nem teszem őket, oda elegendő a 8x1, legalábbis nekem. Majd ahogy megyegetnek fel a retro gépek a tesztállomásra, azokban az Awe/SB/32- ők kapják majd a 4- eseket, amelyikben még 2x1 van.

    (#83085) Bile Demon : amúgy az EVGA 1650 esetében én is attól tartottam hogy nem lesz kép, ha elsődlegesnek lövöm be. Mivel csak HDMI és DP kimenetek vannak rajta. Szerencsére HDMI->DVI kábellel is kapásból ad képet a retro HP monitorra.

    (#83092) KROK640 : még későbbi, Core i széria mellett is láttam olyan brand desktopot, melyben a sima ATX lapon beforrasztott proci volt, mellette pedig laptop ramok, szépen fektetve, ahogy kell :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák