Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz quailstorm #76779 üzenetére

    Extension pack felrakása közben lefagy a virtuális XP-m :( Sokadszorra sem sikerült, de resatrt után oldalt ott a kis ikon, a közös vágólkap működik a filmegosztás meg a 3D gyorsítás nem :(

    így úgy oldom meg a file átvitelt, hogy CD burner XPvel Win10 alatt írok egy kau (csak ISSO) CD/DVD-t azzal ami kell és bemountolom XP alá a CD meghajtóba. Nem kényelmes, nem gyors, de működik.

    Sokkal nagyobb bajom az, hogy VGA drivert nem tudom, hogyan varázsoljak rá : ugyanis IE alatt nem érem el az NVidia oldalát (bátorság : vírusírtó nélkül XP alatt netezni :D - még virt géppel is félelmetes) Win10 alól talál is XP-s drivert de amikor rákattintok, akkor kiírja az NVidia oldala, hogy "THANK YOU! YOUR DRIVER DOWNLOAD SHOULD BE COMPLETED SOON." és semmi(!) nem történik. Sosem indul el a letöltés :(
    (Rájöttem, mert a Windows defender vagy nem tudom mi nem engedi, trükkökkel elkezdtem letölteni, de automatikusan elveti a file-t mikor leér és ezzel nem tudok mit kezdeni ... Na, pont az ilyenek miatt van totál elegem a Win10-ből)

    szerk : sikerült, megszivattam a Win10-et :D

    szerk 2 : hibaüzenet megint, ezúttal WinXP alatt : a windows képkezelő összetevő nem található aminek a .NET keretrendszernek szüksége lenne, és egyébként is a grafikus illesztő nem talált kompatibilis grafikus hardvert (mondjuk nem csoda, nem sok 256MB-os GTX950-ről tudok )

    szerk 3 : nem tudok feltenni egy google chrome-ot sem :( így meg valamiért a Windows update helyhez sem tudok csatlakozni :(

    Kezd már elegem lenni, dél óta sz0pok vele, és még addig nem jutottam, hogy egy játékot legalább megnézzek tesztnek, hogy mégis mennyire alkalmas ez így játszani?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák