Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcitp

    őstag

    válasz Bluerainbow #43581 üzenetére

    A 150 képből mennyit tartasz "érdemesnek"? na azokkal kell komolyabban foglalkozni, nekem azt szokták mondani, a többi csak ujjgyakorlat. Lehet, én túlzom el a dolgot, de a látványba nem csak a kép tartozik bele. Igenis el lehet rontani az aláírással, mint ahogy javítani is lehet rajta egy jól eltalálttal.
    Flickr-re én is rakok fel képet, de egyiket sem tartom arra
    érdemesnek, hogy jelezzem, ki készítette. Ott van a lapomon, meg sokszor az exif-ben.
    Ezt az aláírás dolgot sem tartom fontosnak - hobbiszinten... Minek? Sokszor elég visszatetsző tud lenni, nagy betűkkel XY fotografi... ja, a kép meg nulla.
    Ezt nem Rád értem, ez csak egy vélemény, Te absz nem az a kategória vagy, ez az egész inkább mint egy laikus és sok fotót néző véleménye.
    A Tiéd rendben van, csak esetleg amelyik képedet nagyon jónak érzed, ott (sztem) érdemes foglalkozni kicsit jobban az aláírással, passzol-e a képhez meg úgy az egészhez. Mert igazából nem logó, inkább egy aláírás a stílusát tekintve. Szóval abszolút nem bántás, inkább csak egy vélemény, ami nem is biztos, hogy helytálló. :)

    https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

Új hozzászólás Aktív témák