Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz zgospel #12326 üzenetére

    Ezt az extrémebb torzítást számomra nehezebb jól elsütni mint rosszul, és ha jól elsül akkor sokat érhet. Úgy értem a teret hogy ez egy fix objektív, és ha nem tudom megfelelően kitölteni vagy nem tudok egy bizonyos pontból fotózni adott helyzetben mert ez egy fix objektív akkor sok dolgot elvesztek a képből. Félreértés ne essék nekem nem igényem hogy visszatámadjak vagy hasonlót elkövessek mert a képek amiket készítettél és amiket készíteni lehet azzal az objektívvel azok más dolgot adnak a képhez mint az enyém. Innentől csak halszemmel lehet összehasonlítani 10,5öst de mivel nincs konkurencia így nem lehet mivel, saját teret nyert a fotózásban. A képekkel amiket feltettem maximum annyi célom volt hogy segítsenek az emberek ilyen téren,bevallom azért picit még "kétballábas" vagyok 10,5ös ilyen használatánál. kültérben ahol van terem fotózni és van időm úgy elkészíteni a képet ahogy szeretném ott nincs csak pici gond. Halszemnél azt vettem észre teljesen más látásmódot igényel. Nem tudom hogy miért de amikor belenézek a keresőbe "normál" objektíveknél kiad egy látószöget amit fixen tudsz hogy hol mennyi, itt van a rendes kép része ami picit torzít, van a kép széle ami összesűríti a dolgokat és van a kép sarka ami elnyújtja. A kép alján középre és fent középre nézve pedig kevesebbet ad a térből. Persze lehet csak én dramatizálom túl és nem töltöttem el még 10,5össel 15-20 órát hogy meglássam valójában milyen is viszont most ilyennek gondolom a helyzetet.:) Ha úgy érzed tudsz rajta segíteni azt megköszönöm! :R

    (#12333) Real_Necro: Elnézést, igyekszem ezt követően így cselekedni. Engem beengedtek, Keletinél ott állt 4 biztonsági meg 4 rendőr a Népligetnél is ott álltak páran.:) Felcsavartam 17-70et közben, bár bánom hogy buszon ültem amikor lement a nap,nagyon szép volt. Lassan egy komolyabb kihívás lesz halszemet megfelelően használni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák