Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    válasz V/ #20394 üzenetére

    Elnézést kérek a kifejezésért, csak már annyit kerestem, hogy kicsit felhúzott! Szeretem az Alit, rengeteget rendelek, sőt azóta e-bayt hanyagolom picit, mióta Alira regeltem.
    Nem akartam kötözködni!

    Szóval kezdjük előlről.....Amiket írtál, azt mind megtaláltam, nincs is gond :R . A coinos-kuponos részből hiányolom.

    Android Ali app->Coins&Coupons->Exchange Coins for Coupons-> Piros csúsztatható menüben nekem nem jelenik meg a Smart Electronics "Menü". Mivel nem jelenik meg, így nem találom a XiaomiEco Store-t, hogy tudjak náluk coinért kupont venni és a Mijia lámpát megvenni. (igazából már nem fontos, mert vettem máshol, csak szeretnék a végére járni, hogy abba a menüsorba hogy lehet cserélni a menüpontokat, mert nálam van 1-+2 olyan, ami nem érdekel és helyette tudnék betenni olyat, ami igen).

    Egy másik topicból loptam ezt a képet, ami bizonyítja, hogy van Smart menü és ott ott van az említett store.

    Remélem nem sértettelek meg? Ha igen, elnézést!Nem akartam semmi rosszat, csak kicsit felhúztam magam....

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák