Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #84490496

    törölt tag

    válasz grafnet #29356 üzenetére

    sorry, de kb havonta ha egyszer benézek,akkor már az nagy szó.. Rég elhagytam már ezt a topicot..

    Ami a lényeg: a C10-es kártyákat illeti, két probléma van: Az egyik,hogy nem mindet támogatja a kernel( értelemszerűen az újabbakat kevésbé) a másik,hogy az adat írás/olvasási sebesség aránya kevésbé optimális,mint a c6-os kártyáké.A 10-es olvasási sebessége -elméletben-gyorsabb,mint a hatosé( észrevenni nem fogod :) ) viszont az írási sebesség közel azonos...

    A C6-os kártyákat inkább javasolnám ( főleg tartósabb használat esetén-lásd swap,ahol folyamatos írás-olvasási ciklus van..), mert kb azt a szintet tudja,amit elvársz,tartósabb picivel az optimalizáltabb írás/olvasás miatt és mert kb árban ugyanott van,mint egy "mezei" c4-es kártya..

    A swap lényege: átmeneti cache-t(gyorsítótárat kb..) hoz létre az sd-n,amit a rendszer memóriaként kezel.Folyamatosan ír/olvas onnan is. Kb olyannak képzeld el,mintha a pc-dbe beraknál még egy ram modult..

    Még egyszer elnézésed kérem,hogy nem "azonnal" reagáltam, de mint említettem: ebbe a topicba átlag havonta egyszer nézek kb vissza.. :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák