Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • max56

    csendes tag

    sziasztok valakinek volt már ilyen ? win 10 frissítés letöltése közbe avatkozott, dokkolós hdd 1TB be volt dugva rajta van F,G meghajtó, a G-t nem ismerte fel hiba ablakot adott mikor meg akartam nyitni a gép durván lelassult úgy hogy kikapcsoltam majd újra be a képernyőn win 10 logó alatta reparing G 100% ? 4234/423452 ? ez király helyre rakja a G meghajtómat :) hát helyre rakta csak benne lévő pl videók mappa üres volt :Y semmit sem írt ki hogy törli csak úgy eltűnt, tovább néztem a mappákat és minden meg van, volt ahol sok kép volt ott egy-két kép sérült lett de ennyi, kicsit kutatottam az esett után és ezt a helyre állító programot Recuva találtam szerencsére csinált árnyék fájlokat a külső hdd és megtaláltam found.000 mappát ez a mappa ami kell hogy helyre állítsam a fájljaimat ? hogy helyre tegye a videó mappámat ? találtam egy videót is ami segíthet nekem [link] de félek hogy a törölt dolgokat fogja nekem dobni és nem azokat amik kellenek, valakinek volt hasonló fájl eltűnése ? féljek hogy tönkremegy a hhd ? gondolt egyet a gép és eltüntette a fájlokat ilyet még nem láttam :W nem akarom elsietni nehogy kárt okozzak

Új hozzászólás Aktív témák