Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz 7Heads Drago #50 üzenetére

    Azzal gondolom tisztában vagy, hogy minden típusnál előfordul 1-2 ember, akinél szar van? Én kapásból tudok mondani még iphone-t is ami fagy, pedig arra aztán nem jellemző, de tudok mondani Oneplus-t is, csak hogy a fórum jellegénél maradjunk. Nem is kell messze mennem, mert elég sok Oneplus-om volt (One, 2, 3, 6, 7, 7T Pro), úgyhogy személyes tapasztalat is van fagyásra.
    Amúgy meg a legutolsó 2 cég ahol dolgoztam javarészt Samsung és iPhone-ok voltak, és soha egyik sem fagyott le. Ebből a szempontból messze megbízhatóbbak voltak, mint más márkák amiket kipróbáltunk, és terveztük vállalati szinten bevezetni, aztán lemondtunk róla, mert nem tudták megütni az elvárt szintet.
    Nekem pici S22-esem van. Pont annyira melegszik, mint a Oneplus 7T Pro, pedig igen nagy méretkülönbség van, mégis az S22-es simán kibírta a nyári nagy melegben a Waze használatot, pedig Prágába mentem vele a Letnany reptérre G'N'R koncertre, ami lazán 8 és fél órás út, és nem hogy lefagyás nem volt, de akadozás sem, mint ahogy GPS is stabil volt, Exynos ide-vagy oda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák