Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • commendator

    csendes tag

    válasz leeate #148 üzenetére

    Csak konyvbol nem. De ha van egy komplett oktatocsomagod ( pl. Kreativ nyelvtanulas, bar ezt nem ajanlom ) pl. a Ny y Norge, a mellekelt cd-vel akkor mar van eselyed. Ha esetleg barhol elakadsz, itt a forumon tuti segitseget kapsz. DE! Az biztos, hogy anyagi raforditas nelkul ( a Keresztes fele szotar kb. 5000 Ft, Usborne konyv kb. 2400 FT, Ny y Norge ( ha letoltod ingyenes, ill. Kreativ nyelvtanulas - hirdetik a forumon es nem " huszonezrekert " )
    es totalis fanatizmus nelkul nem megy. Meg akkor sem, ha konnyebb mint a nemet. Igaz, az angolnal meg nehezebb. Jol kis osszeszedett leckeket talasz a forumon is. De ha csak a nyelvvizsga a cel, akkor bajos lesz.
    Valoban schengeni orszag, nem kell utlevel ( elvileg ) Munkalehetoseg pedig itt is van annyi, mint barmelyik eu-s orszagban, persze csak ha jol kepzett munkaerorol van szo.
    Mielott vegleg kikoltoztunk, a norvegnyelv.lap.hu-n kerestem nyelviskolakat ( csak Budapesten van ) es vegigtelefonaltam Oket, mignem talatam olyat, ahol skype-on keresztul is elvallaltak, atlag 3500 HUF/ora. Igy olyan, mintha magantanarhoz jarnal. Elore egyeztettunk mindig a kovetkezo alkalomra, a fizetest pedig atutalassal hidaltuk at. Nem is egy ilyen iskola van. Tudom, nem olcso. De nekem megerte. Most mar itt vagyok. Hogy mit akarok ezzel kifejezni? - Ha eleg kitarto es allhatatos vagy, minden sikerul!

Új hozzászólás Aktív témák