Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz #54625216 #15960 üzenetére

    jelen, en is megvettem ugy, hogy reszben szimulatorozni, aztan kiprobalas utan harom honappal kesobb kerult elo a pCars2.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Rick3D

    senior tag

    válasz #54625216 #15960 üzenetére

    Húú az marha jól hangzik ha látom is hogy pontosan merre manőverezik, nyilván hallás és radar alapján betudtam lőni de ha real time látom is , na úgy az igazi. Kíváncsi lettem ezekre a roomscale játékokra. Viszont ha jól olvastam akkor 2 szenzor nem elég , 3 kell. Az nem tudom hogy milyen minőségű a fülese de ha elfogadható akkor nem szedem le. Máskülönben van egy ath ad700x külön kompetitív fpshez meg van egy sennheiser hd598sr minden máshoz. Épp ma jött meg az Audioprobe spartan A - végre valahára :) Ajánlom nektek is mert tökéletes még streameléshez is akár és minőségben csak sok 100e fejhallgató vagy hangfalpár tudja megakasztani.

    (#15962) Dyingsoul Mindenkivel nem lehet mindig jóban lenni - határokon táncol az ember ha valakinél nagyon nyomja de ismertem olyan repu helyeket ahol masszív 20-40 óra grindal meglehetett pl a rangod corvette vagy cutterhez. Pénz szerzés pfúú , na az mindig változik de hatalmasat lehetett kaszálni tradingel. Pl én a cutterrel egy délután alatt összeszedtem a több hétre elegendő működési költséget. Smuggling fizet marha jól de ott nagyon kell figyelni, vannak smuggling küldetések és a tuti helyek régebben mindig változtak de pl : egy stationból felvettél azaz maxra stackelted a küldetéseket és egy-egy fuvar 40-60 millákat fizetett(cutterben akár 100-120misit is). Ugye vitted az esetek 90%ban a rabszolgákat/bűnözőket közbe folyamat IDznek a maffiózok akik fülest kaptak mit viszel. Ennek a legnehezebb része a stationbe való bejutás ugyanis ha ott lescannelnek a zsaruk instantba kilő a station - ezért kell boostolva bemenni - heatsinkel hogy -ba legyen a hajó mert úgy lassítod a scannt asszem 3-5sec helyett 10-12 aminél bőven beérsz. Pajzs nélkül mert az is hőt generált , konkrétan csak a thrusterek vannak bekapcsolva minden más off. FA-offal megfordulsz a stationben és már kész is vagy. Ugye a levélbedobó részt azért sok idő mire kitapasztalja az ember , főleg egy cutter méretű hajónál ott centiken megy el a dolog. Na mindegy is a lényeg hogy mindenre van drasztikus rövidítés csak ismerni kell és a magyar ED közösség nagyon barátságos és segítőkész. Sok sebből vérzik az ED főleg a grind terén - nekem is kb ez volt az utolsó game amit kiismertem ilyen alaposan mert meló mellett nem lehet ezt művelni. Sokan ezért is hagyják abba mert nem csak hogy nehéz hanem grindos is. Ennek a játéknak pont ellenkező a diff. görbéje a többivel ellentétben.
    Ha gondolod akkor szívesen nyomhatjuk majd együtt a többiekkel - úgy az igazi :) Szerintem te a játék másék felét nem ismered ha egyedül toltad :) ASP a legjobb long range expo hajó / beginner smuggler hajó. A legnagyobb az ugrótávja :K
    Voltál már Prime captain hajók ellen csatában ? Azok olyan durvák hogy monitor előtt is libabőrős lettem , na azt meg kell nézni Riftel :)

Új hozzászólás Aktív témák