Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz izomman1 #36421 üzenetére

    "annyira hinni akartam Sebastiannak"

    Oh ezt el is felejtettem:

    "Nem értem Sebastiant sem mi ez a nagy hype.. miért mondta régen FOV a király és Pimax után minden más nevetséges aztán pedig hogy a G2 a szuper"

    Azert mondta akkor mert onnan volt a penz most meg a masiktol van. Aztan hogy sima cash vagy mas az aranylag lenyegtelen. Anno mindharmat toltak a Pimax-ot mert jo volt gyartani a kontentet es novekedett a csatornajuk ettol. Aztan a vegen az lett hogy Martin-nal lett belole melo a masik ketto meg felre lett allitva. Volt drama Sebastian es Martin kozott kesobb nem is egy, az elobbi gondolom nehezen dolgozta fel hogy nem o "nyert" a Pimax-el (nem feltetlen allast) az utobbi pedig egyszeruen eretlen volt kezelni az olyan helyzeteket amik az uj melojabol adodtak. Aztan a G2-vel az lett hogy a Sebastian mint egyetlen kapot termeket es o lett a hype-train mozdonyvezetoje. Gondolom megdolgozott erte, de elonye van masokkal szemeben ugyanis a HP ott van Ratingen-ben Duesseldorf mellett es Sebastian is Duesseldorf-bol van :)

    Felejtsd el ezeket (a HMD-ket es a YT-bereket is) es hasznald a Pimax-ot ha mukodik rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák