Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Raymond #15949 üzenetére

    Istenem ... akkor ez is a milliomosok mulatsága lesz. Ahogy a 7-8 millás oled tvk meg a 4k hdr gsync 120hz+ monitorok stb... Mondjuk mit is gondolhattam hisz ilyen felbontást -fovot nem fognak még fél milláért sem hozzám vágni. 400-500kig elmennék de tovább nem. Majd lesz olcsóbb is. Azért kár pedig mielőtt berobbant volna a VR már 2013 vége 2014 környékén elkezdtem figyelni aztán mikor kiadták egy darabig ment szekér , utána már nem. A riftet pont azért választottam mert legjobb tudomásom szerint a piacon a legnagyobb felbontással rendelkezik , Hz és fovban sem szűkölködik. A konkurencia Vive , PS Vr már jóval kisebb a felbontás. WMR HMDről nem tudok még semmit.

    (#15950) fulton Úgy alakultak a dolgok sajnos hogy upgradelnem kell. Nem mintha annyira akarnám. Szeretek előre buildelni pár évre. :) De még ez is érdes kevés - akiknek igazán jól megy azok veszik az overpriced shitet i9 9900k mellé jó kis 100ks z390 lap no persze fincsi memória és egy RTX 2080 Ti-t :DDD
    Pl: Már vagy 8 éve nem használok AMD procit viszont kivételesen úgy döntöttem hogy adok egy esélyt nekik. Amit az intel művel az tiszta vicc. Jön a next gen oszt vehetsz megint lapot :DDD Lehúzzák az utolsó bőrt is a 14nm 1151es platformról. Mondjuk végre forrasztva érkeznek a csúcs processzorok és nem kell delideltetni. Na mindegy is én nagyon szurkolok a Ryzennek hogy következő éven egy a gamereknek szánt procival rukkoljon elő és od*b*sszon egy nagyot a 8700k+i9 gennek. Persze aki 1080p-n tolja vegyen intelt mert ott már szignifikáns a különbség , 1440p-3~6% 4k 0~3% :) Bocs az offért :U

    (#15951) Dyingsoul + (#15952) proci985 : Köszi nektek is , Rift lesz csak jó olvasni pár updatet tulajoktól mert azért 2016 már , azé ' nem most volt. Próbáltad már az elitet riftben ? - kicsit félek tőle hogy nem tudok olyan jól játszani majd riftel mint rendes monitoron. Nem nevezem nevén ;] de tudok innen is olyat mondani aki Riftel bejött EDbe és repkedett mint gólyafos a levegőbe és konkrétan amit haverokkal letudtunk kb fél óra alatt ő estig szarakodott :DDD Sajnos később sem lett annyival jobb a helyzet hogy számíthassunk rá. Míg egy másik valaki - aki elég jól tolta riftben is , 2 óránként le kellett vennie mert megfájdult tőle a feje. A pixel rácsra panaszkodott sokat - sajna ez a jelenlegi gennel jár.
    Érdemes volna olyan Inatek bővítő kártyát már előre beszereznem hogy ne legyen kínlódás mikor setupolom fel ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák