Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Dyingsoul #1504 üzenetére

    Sikerült megoldani a kábel hosszabítást és írom is a fejleményeket hogy a késöbbi vásárlóknak már erről is legyenek információi :)
    3 felé bontom a témakört mivel a DK2-nek 3 csatlakozása van a számítógéppel.
    1.
    kamera usb-je:
    Ez a legrosszabb az egészbe itt még az 1 méteres usb hosszabítóval is azonnali hibajelzés. Mese nincs ennek a megjelenítőnél kell maradnia.
    2.
    Szemüveg usb-je:
    Meglepően jól reagál a hosszabitásra még az 5 méteres usb hosszabítót is simán elfogadja. Tulajdonképpen még ennek sincs sok értelme a 3. pont végett de ha már ilyet vettem akkor marad az 5 méteres :DDD
    3.
    Szemüveg HDMI-je
    Elsőre 5 méteres hdmi hosszabítót vettem amivel semmi kép nem volt. Ha rádugtam a kis téglalap alakú kis cuccra (ahová 3 másik kábel is befut) a 220-at akkor jött némi remény mert a kisablakos demo tudott futni de amint játék indult volna hol volt kép hol nem (többnyire inkább nem) de éreztem hogy a 3 méteres hosszabítóval menni fog.

    Összegzés
    Vért izzadtam az olyan apróságokkal hogy hogyan is lehet mindenhol a legoptimálisabban elvezetni a kábelt és hova is lenne célszerű rakni a kamerát hogy a legkevesebb kábelhoszt veszítsem el. Végül a profilom becsapásával sikerült még nyerni egy kis távolságot mert rájöttem hogy ha nem a fejemmel egy magasságba van a kamera de a magasságomat átírom akkor olyan mint ha újra 1 magasságba lenne a fejemmel :DDD
    Így végül sikerült elérni a kanapét 3 méteres hdmi hosszabítással aminél simán megy a kép extra 220 rádugás nélkül is.
    Remélem sikerült a leendő vásárlóknak segíteni hogy megkíméljem őket a felesleges kábelek megvásárlásától.
    Legvégül meg egy kis ösztönzés. Aki tudja szerezze be a cuccost mert ez valami k*rva jó. És ez ugye még a fejlesztői a végleges csak jobb lehet :Y

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák