Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    A tegnapi flash sale-n vettem pár lövöldözős játékot, mert az unokaöccsök átjöttek vr-ezni (9 és 4 éves).

    Superhot - $10 - ennyit megért, a játékmenet érdekes és eredeti, rendesen megmozgat. Kell hozzá a játéktér, mert könnyen beleboxolhatsz valamibe. A nagy hype-ot én se értem körülötte, szvsz ha nem az első vr játékok egyikeként jelent volna meg egyedi játékmechanikával, akkor ma pár dollárért vesztegetnék az indie kategóriában. Gyerekeknek túl nehéznek tűnt elsőre.

    Blasters of the Universe - $6 - wave shooter, hasonló a space pirate trainerhez, de a grafikája gyengébb, pontosabban az SPT hangulatát, fényeit, zenéjét jobban eltalálták. Ugyanakkor a blasters viccesebb, lehet upgradelni a fegyvereket, az ellenfelek változatosabbak. Gyerekeknek belefért, bár nem rajongtak érte (az SPT jobban bejött nekik).

    Disassembled - $6 - na ez úgy szar, ahogy van. A környezet oké, de a játékmenet, a hangok, UI botrányosak, demónak is gyengék. Refund.

    Végül amit még egy régebbi leárazáson vettem, de mivel ez tetszett a gyerekeknek a legjobban, megemlítem:

    Gun Sight - $1 - külső nézetes platform játék.

Új hozzászólás Aktív témák