Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz Gyurka6 #16447 üzenetére

    Tegnap este tesztelgettem az 1043-on a 21rc1-t, néztem a wifijén youtube-ot himedia android tv-s boxxal, 13-as csatornát(ezen vannak felénk a legkevesebben) 40mhz-t és annak kikényszerítését állítottam be, a himedia tudja kezelni a 40mhz sávszélességet, youtube-on szakadás nem volt, facebook watch meg megállt de beletekeréssel lehetett folytatni, (ez lehet az app hibája is), egy 1 órás yt videót is megnéztem nem szakadt. Ellenben anyám panaszkodott hogy neki az este állítólag eldobta a netet, bár ez amiatt is lehet hogy a fő routeremet az AC57U-t és a wifijét bekacsolva hagytam, és lehet hogy átugrált a tabletje az ideiglenesen net nélküli AC57U wifijére, le kellett volna lőnöm az 57U wifijét(az 1043-on természetesen más ssid-t használtam, de ha le van mentve mindkét hálózat akkor szeret átugrálni az általa erősebbnek gondoltra), az 57U-t azért nem kapcsoltam ki mert jól be van lőve a rákötött ssd-n a trim és rebootkor elszállnak az usb trim beállítások. Az 1043 játszós router lesz, tesztelgetni, ingyen volt :DDD
    Viszont van egy furcsa hiba amit az AC57U-n és 1043-on 19-es és 21-es verziónál is tapasztalok, hogyha leállítom a wan interfészt, hogy bontsam a pppoe kapcsolatot akkor jó egy percet "homokórázik" a luci mielőtt lelövi és ismeretlen hiba, "unknown error" jelenik meg a wan mellett, sokszor újra sem enged csatlakozni, ellenben a padavanos AC57U felcsatlakozik minden további nélkül, szóval a pppoe session kezelés wrt alatt valahogy nem az igazi, ezen lehetne javítani, kár hogy az új 21-es verziót is érinti a hiba.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák