Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thoger

    csendes tag

    Üdvözlet!

    Elkeseredettségemben írok, ugyanis a dd-wrt leírásait végigolvasva sem tudtam elérni a célomat. Tudom hogy ez egy open-wrt topic, de aki azt használja annak lelkülete nem áll messze a dd-wrt-től. :B

    -Szóval van nekem egy UPC szolgáltatói routerem, melyhez vezetékesen és vezeték nélkül csatlakoznak a klienseim.
    -El szeretném érni egy DD-WRT v3.0-r40559 verzióval ellátott TP-LINK TL-WR743ND v1 eszközzel, hogy:
    1.,Vezeték nélkül csatlakozzon a szolgáltatói routeremhez
    2.,Elérhetővé váljon a lakás többi eszköze számára minden, ezen router-re dugdosott vezetékes kliens.

    A DD-WRT weboldalán talált rajz az általam leírtakat ábrázolja, annyi különbséggel hogy a primary routerem egyben a szolgáltatói modem is , a másodlagos routerem pedig az említett eszközöm.

    Mivel csalódott vagyok hogy én magam nem tudom megcsinálni nagyon szívesen fizetek is azért hogy valaki teamviewer segítségével megcsinálja, elmagyarázza, és rátapintson mit nem értek. Cserébe megígérem hogy szép leírást készítek róla hogy más is megoldhassa ha ilyen gondja van.
    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák