Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    Nálam a flip4mac nem okozott semmi gondot pedig divx is fönt van. A legújabb verziót ajánlott letölteni az újdonságok és javítások miatt. Jó hír, hogy elindulnak a neten található avi container-be heggesztett wmvhd-k is, de ezen csiszolni kell még, hogy ne akadjon ösze az ac3 hanggal. Igazából nem is értem nagyon, hogy miért nem lehet wmv-ben hagyni az egészet, saját 5.1 kodekkel?:F

    Emitter:

    Konyhanyelven tudom csak megfogalmazni, hogy a rövidebb pipeline-on egyszerűen hamarabb átmegy az adat, ha a program optimalizálva van rá. Érdemes megnézni Maya, vagy Photoshop teszteket, ahol nagyon üt a G5.

    A helyzet az, hogy egy bizonyos szint fölött, OS X mellett nem nagyon érdekes, hogy mit milyen gyorsan csinál meg, mert egyszerűen működik a multitasking. Amíg tömöríti a H.264-et 100% terheléssel, meg lehet nézni a leveleket, netezni lehet, stb...

    Az Inteles váltás fő okának Steve Jobs a teljesítmény/Watt hányadost nevezte meg, persze ettől még lehet más is a háttérben. Az IBM gyártási kapacitása eléggé leterhelt a PowerPC alapú Xbox 360 CPU-k miatt. Ha jól tudom még a Cell gyártásában/fejlesztésében is benne van és annak is van köze a PowerPC-hez.

    [Szerkesztve]

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák