Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz einstein #4163 üzenetére

    Én nem tudok róla, hogy jönne-e vmi új típus, egyszerűen sztem csak a G27 elkezdte nyomni lefele felülről a szamárlétrát.

    Azt nem értem, hogy a DFP-ét és DFGT-ét marketing szempontból miért állítják be még mindig csak konzolos kormánynak... lehet azért, mert így drágábban lehet eladni? Vagy nem akartak házon belül konkorenciát állítani a MOMO-nak, amit viszont (annak ellenére hogy már évek óta egyértelmű, hogy gyárilag szar) igen magas áron tartottak mindeddig. Arra sem voltak képesek, hogy kiadjanak egy új átdolgozott szériát, vagy hogy szimplán a DFP pedáljával csomagolva szállítsák, ami viszont tök jó...

    Sztem egyszerűen tudták (és igazuk is volt), hogy az emberek úgy is s*gghülyék, és vesznek minden sz@rt mint a cukrot, ha az jól néz kis és elég drága....

    . ..és most jutottak el odáig, hogy kezd kiborulni a bili és váltani kellett valamit.

    Mindenesetre én azt gondolom, hogy a G25-öt is ki fogják vonni rövid időn belül a piacról, csak úgy, mint a MOMO-t. És vagy jön egy új kormány a Momo helyére, vagy hivatalosan is ajánlani fogják PC-re a DFGT-ét.... az ára (és az EX-é is) pedig marad a régi, a G27 meg lekúszik 50-60 ezer köré...

    Ez a prognózisom a jövőre... tőzsdetippeket is adok, de azé' már pénzt is kérek! :DDD :DD

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák