Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz rgranc #12878 üzenetére

    Hát ne haragudj, de ez kicsit sértő a dohányzó fórumozókra nézve.
    Én is dohányzom a munkahelyen és otthon is, de nem a szobában... Ha odafigyelsz (így kellene minden dohányosnak) akkor nincs gond. Én rendszeresen kezet mosok szappannal. Ha megyek az utcán pl valakivel akkor megpróbálom nem ráfújni a füstöt. A kormányomon nem éreznél semmilyen füstszagot meg más szagot sem, mivel van védelem + a kesztyű. Szóval aki odafigyel a nem dohányzó társaira, abból nincs gond.
    Más esetben láttam már olyat, hogy dohányzik a srác.Van egy autója + benne légfrissítő. Az az autó patyolat tiszta és még jó illat is van benne. Eladásnál szerintem meg sem állapítaná a vásárló, hogy ez egy dohányzó tulajtól van... Mondják még a laikusok, hogy a dohányosoknak a szagérzékük nem olyan, mint aki nem dohányzik... Ezt megint csak cáfolnám, mivel kitűnő a szaglásom. Van még egy billentyűzetes eset... A szomszéd felhívott, hogy van egy kis gondja... Hát te ha azt a billentyűzetet láttad volna :D Olyan sárgás-barnás alap színe volt (mint a nikotinlerakódás) :Y és még a porszemcsék is bele voltak ragadva. Egyből vittem fel neki egy régi használt billentyűzetet... Gondoltam magamba, hogy ahhoz ha hozzányúlnék oda is ragadnék :D Ja és nemdohányzó volt az illető...

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák