Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    válasz Elims #6617 üzenetére

    Na ma nekifutottam még egyszer. Valahogy most tudatosult bennem, hogy ez egy FWD autó, és elkezdtem úgy vezetni. És ezzel együtt elkezdtem élvezni is. :) Első rendes körömben épphogy becsúsztam 4 perc alá, aztán gyorsan javítottam is a következő körben 1:50-re. Ebből sikerült lefaragni még 7 másodpercet, ami elég bosszantó volt, mert 1,2 másodperccel maradtam el az ezüst időtől. Kis pihi után újra nekimentem, többször sikerült összegyűjtemen 3-3,5 másodpercet, de a pálya végén tuti elbaltáztam valahogy. Így úgy döntöttem, hogy futok egy nagyon kemény első két percet, aztán a pálya második felén biztonsági: be is jött, sikerült egy 3:39:6-os időt futnom. :) Itt tartok, és most már élvezem, kezdem tanulni a pályát is. Szokni kell, hogy a legtöbb helyen nem nagyfék megy, hanem szépen ívre rakva kell meglassítani az autót. Meg lesz itt az arany hamarosan! :)

    A lista amúgy most regionális, azért vagyunk benne az első százban. :D De azért ez a világranglistán sem rossz idő, keveseknek van türelme hiba nélkül végigcsinálni a pályát gyorsan. :)

Új hozzászólás Aktív témák