Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chris0000

    őstag

    én nem tudom Ti, h vagytok vele, de a GTS-hez képest ég és föld a különbség a PS5 kontrollerel + hangokban is köröket ráver... a GTS-el pár órát játszottam mert sikerült megvenni anno pár ezerért, de nem kötött le nagyon a játékélmény... de itt már a játék eleje is tetszett, ahogy a PS5 kontroller reagál/visszajelez a gáz/fék használatra.. minden apró irányított rezgést.. de amin ledöbbentem teljesen az a driver licence megszerzésénél a kontrolleren érezhető kocsiknak a különálló alapjárata, a gyorsítása, váltása, kanyarodása, amit eszméletlen jól sikerült visszaadni.. pl mikor egy jobb kocsival kell végrehajtani egy kanyar tesztet (Nissan Z) és lehet érezni a különbséget a teljesítményben ahogy vezeted a kocsit áhh.. nah és akkor még rájön az, h milyen hangja van a Nissannak pff.. én egy gyári PS3D Pulse-t használok amit úgy látszik nagyon jól hozzáillesztettek a játékhoz.. mintha kint lennék a pályán annyira élethű... replayt nem tudom hányszor visszanéztem csak ennél a tesztnél.
    és akkor még pár kocsit használtam, sehol nem tartok.. jogsit csinálom..
    azt nem tudom, h egy profi kormánynál ezeket visszaadná a gáz/fék pedálra, meg a kormányra?

Új hozzászólás Aktív témák