Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz pjen #113355 üzenetére

    Én amúgy eddig akárkivel beszéltem, aki beleesik a most kitalált kötelező oltásba (és nem lép le a munkahelyéről), azok 1 kivétellel mind azt mondták, hogy sino-t fognak kérni, mert az a "klasszik" elölt vírusos és a "legalapabb" oltás.

    Nem tudom globálban mennyien gondolkodnak így, de ez is mutatja, hogy mennyire nincs értelme ennek az új kötelező vergődésnek. Nagy büszkén hirdetik majd, hogy mennyien beoltották magukat, aztán futkározik mindenki a köztudottan semmit nem érő sino oltással a karban. :)

    A másik, ami kérdés benne. Itt van ugye a covidos Gulyáságyú. Fentebb is olvashattuk az elemzést, hogy hát 8 hónapja kapta a 2. oltást és biztos eléggé lecsökkent az antitest szám. Akkor kérdezem én, hogy egy 8 hónapja oltott (pláne, ha sino-val) és boostert nem kapott ember miben különbözik egy 8 hónapja fertőzésen átesett embertől? Mert elvileg simán lehet, hogy ugyanannyi antitest van épp bennük, csak az egyiknek van világjegye, a másik mocsok oltatlan meg veszélyes (ha meg állami szférás, akkor egyenesen kötelezően oltandó).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák