Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andor80

    senior tag

    válasz #20749568 #96317 üzenetére

    De szeretnék inni vizen kívűl bármit de sajnos nem tehetem.
    Ellenben neked ez valami nagy lelki teher lehet .Biztros kiskorodban ezt láttad a .És ez valami reflexio.Amikor nyulsz az italhoz le kell írnod ,hogy más iszik fidesz büszke lenne rád .
    Itthonról csak ennyit tudok segíten :
    https://www.anonyme-alkoholiker.de/
    Élj vele míg nem késő .
    És egyébként te és Laca is jobb lenne ha befejeznéteek a szeméyleskedést.
    És igen ma sem én kezdtem ha egy modi végre törölné ezt a szálat cakumpakk....
    Próbáljatok már érvelni is .Mert az elfogy hamar és jön az bénázás amit ma csináltatok a pubizása majd alkoholistázás elmebetegezés lehülyézés...De tőlem csak saját torz tükörképeteket fogjátok visszakapni szintén .Van ennek értelme szerintetek? Tök jól indul valami beszélgetés de 5 perc után már csak fröcsögtök.MA is mennyit lehettet volna beszélgetni egy valid problémáról oltás kötelező vagy sem .De nem lementetek kutyába sőt te az már az első hszednél is amivel ma megszólítottál .Azóta is mélyen vagy .Lacvának meg az egész topikban szerintem 3 szakami alap gondolatát témához kapcsolodó hszét nem láttam.Néha egy kis rasszizmust rengeteg egyoldalú politiklát de mást.....Szégyen komoylan.

    [ Szerkesztve ]

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Új hozzászólás Aktív témák