Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IRO21

    aktív tag

    válasz Coyot #120594 üzenetére

    Most látom csak micsoda pörgés volt itt az éjjel! :D

    "4 kórház adatai amik engednek következtetni a teljes képre..."
    Ha valóban a teljes képre lehetne belőle következtetni, akkor reprezentatív kutatás lenne, de azt írták, hogy ez nem az. Még ha az is lenne, akkor is egyetlen napra vonatkozik, ebből hosszabb távú adatokra következtetni megint csak félrevezető lehet. Ennél Kásler számai egy fokkal megbízhatóbb eredményt adnának, mert legalább néhány havi adatsor, de valóban ott meg a részletek hiányoznak.
    Mindegy, nem fogjuk tudni eldönteni, hogy melyik adatnak lehet hinni, szerintem ne ragozzuk tovább!

    "Van egy harmadik lehetőség is. Mégpedig az hogy a számokból az derülne, ki hogy a nagy gőggel beszerzett kínai vakcinával és nyertes indulók szónoklása után marha sokan bekerültek a kórházba..."
    Igen, ezt is simán el tudom képzelni. A kínai 60 felettieknek adása simán felelőtlenség volt. (Vagy szándékos veszélyeztetés. Majd meglátjuk a nyomozás eredményét!)

    "Szerintem meg fals irány azt feltételezni, hogy a magyar adatsor nagyban eltérne akár a szomészdos akár más országokétól."
    Hát nem tudom... nálunk mindig kicsit furcsa adatok voltak. Én már semmin sem csodálkoznék! :)

Új hozzászólás Aktív témák