Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacafaca

    őstag

    most kicsit komolyabbra veszem a figurát, tőlem szokatlan módon :DDD
    amikor bő egy éve elkezdtem itt a hittérítést az egészséges életmód kapcsán, azt gondoltam, sok értelmes és okos ember gyűjtőhelye e platform és sokan fogékonyak lesznek rá az akkor kibontakozó őrület fényében. sajnos amint ezt az idő igazolta, tévedtem, de nagyot. na mindegy is, ez legyen az én keresztem...
    szóval a lényeg nem változott, sokakkal (szinte mindenkivel) ellentétben ma is egy hit vezérel: a betegségekre (konkrétan erre a sarsra is) nem a mai orvostudomány és az általuk kínált módszerek a gyógyír, hanem a több ezer éves megfigyelések, megtapasztalások, megoldások és azok ötvözése a modern kor tudásával. lehet ezért köpködni, nem nagyon érdekel már, de én tudom amit tudnom kell, mind nálunk, mind a szűkebb környezetemben bizonyít, így szerencsére rászorulva sem vagyok senki tudományos tudására-tanácsára.
    node ami a lényeg és már sokszor utaltam is rá, írtam le, de szinte mindenki csak legyintett rá, jóvanalusipkásmaradjálelmagadnak: csakis a naturális életmód ad megoldást és kínál minden problémára gyógyírt...mert nem attól van bajod amit nem eszel meg, hanem attól amit igen
    és higgyétek (vagy sem), ez a kulcs...a kulcs, amit többször a kezetekbe adtam, de nem használtatok, a nitrogén monoxid...a legfontosabb vegyülete a szervezetünknek, a töltény az immunredszerünk pisztolyában, ha ennek termelésével baj van, összedől a vár, ha minden klappol odabenn, akkor nincs mitől félj, ez a csodálatos gépezet teszi a dolgát és mindent megold magától, mindenféle tudományos hókuszpókusz nélkül. ennek oka/hiányának okozója: az L-arginin...arginin a donorja a NO-nak, ha a szervezetedben ezt a rendszert fölborítod (egyik legfontosabb a földolgozott élelmiszerek nagy ívben kerülése, de ezt már guglizzátok ki ha érdekel egyeltalán), akkor bajban leszel.
    no és végezetül (csak hogy alá is tudjam támasztani a nektek bibliaként funkcionáló lancettel, mert az nem ember, aki nem linkel onnan), csak keresik a tudósaitok is a tényleges megoldást: [link]
    (persze itt is már eső után köpönyegként, ami soha nem igazi megoldás, megelőzés, megelőzés, megelőzés!!! mert tolathatsz magadba milliárd szám antitesteteket generáló alkatrészt, ha az immunrendszered tölténytára üres :) )
    bocs kicsit hosszú lett és amúgy is laposföld ;]

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Új hozzászólás Aktív témák