Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szami777

    addikt

    válasz DeathAdder #89165 üzenetére

    Nem veszem annak, vannak azért kivételek, de sajnos egyetértek veled. És hidd el, hogy én sem örülök ennek.

    A brazilokba ez amugy is benne van, lenyomnak pár évet europába majd 30 éves koruk előtt elhúznak egy másik kontinensre és kb soha többet nem hallasz felőlük.

    Nem tudom mennyire játszik közre a gyerekkoruk ebben, 10ből 9 brutál nagy szegénységbe nőtt fel, alig ettek, és csak a foci volt a kiút. Szerintem emiatt bennük lehet az, hogy inkább szarrá keresik magukat még pár évig, hogy a következő 2-3 generációnak ne kelljen kenyérhéjon élnie, mert ők TÉNYLEG átélték ezt.

    Btw a brazilok eddig sem a klubhűségükről voltak híresek, az elöző generáció nagy csapatában (98, 2002es vb csapata) is ugyanez volt jellemző. Más kérdés, hogy ott tényleg mindenki világklasszis volt, de nem voltak klubhűek és bazi hamar kiégtek.

    [ Szerkesztve ]

    “So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Új hozzászólás Aktív témák