Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    az esti meccstől tartottam, de szerencsére meglett a 3 pont... nem mondanám, hogy a maradék olyan könnyű lesz, mert így áll a tabella alja:

    Soton valószínű biztos kieső, a többi még kérdés...

    mi meccseink: Brentford (H), Leicester (V), Villa (H), Soton (V)... Brentford+Villa top10be szépen beült, Leicester fut a kiesés elől, a Sotonnak meg tökmindegy lesz az utolsó forduló... pont azért lesznek veszélyesek, mert hazai pályán ki akarják szolgálni a közönséget a búcsú előtt :K

    WestHam meccsek: united (H), Brentford (V), Leeds (H), Leicester (V)... utolsó 2 kör kiesési helyosztó, unitedet mindenképp meg kell csapniuk, hogy nekünk jót tegyenek :DDD

    Leicester: Fulham (V), 'pool (H), castle (V), WestHam (H)... kemény sor, amiben simán benne lehet 4 bukó is :K

    Leeds: city (V), castle (H), WestHam (V), Tottenham (H)... szombaton szerintem mindenki Leeds drukker lesz, de mencseszterben nem gondolnám, hogy bravúrt mutatnak be...

    Forest: Soton (H), cselszki (V), Arsenal (H), CP (V)... kemény sorozat ez is... Soton ellen be kellene húzni mindenképp, mert a cselszki ratyi sorozata a nagy számok törvénye szerint is hamarosan szakadni fog :K még Lampard alatt is ki kell jönni egyszer a lépésnek és simán belelátom, hogy 1 meccsen kirúgják magukat egész szezonra (csak ne a Forest ellen legyen ez)

    kék retkek: Brighton (V), city (H), Wolves (V), Bournemouth (H)... szopjanak csak végig mind a 4-en :K én mondjuk a Brightont féltem legjobban ezektől a mocsadékoktól... a city úgyis végigszánt rajtuk, az nem lehet kérdés, a Wolves kemény... Bournemouth meg szintén meg tud lepni bárkit

    ...mi szemszögünkből meg ami kérdés, az a united:

    Brighton (V), WestHam (V), Wolves (H), Bournemouth (V), cselszki (H), Fulham (H)... 4 pont a lemaradásunk, de 2 meccsel kevesebbet játszottak... egyik meccsre se mondanám, hogy sima lesz nekik: remélem kezdésnek ma a Brighton megbosszulja a kupadöntőt

    attól tartok, hogy mi az 5. helyen ragadunk (de akkor ragadjunk úgy, hogy a maradék 4 meccset hozzuk), kiesni meg pl a Forest és a Leeds fog a Soton mellett... pedig annyira tudnék örülni, ha a retkek mennének :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák