Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz kikikirly #114 üzenetére

    Ami a tudományos alapot illeti, ennek semmi köze a rasszokhoz, alapvetően a szimmetrikus, szabályos arcokat találják többen vonzónak, nem azon múlik hogy néger, cigány vagy mondjuk ázsiai. A saját ízlésedet próbálod tudományosnak tűnően magyarázni. Pl. mindjárt ott van példának Csányi Sándor, aki itthon népszerű volt a női nézők körében a "hősszerelmes" szerepekben. Vagy ott van Farkas Franciska, nyilván szubjektív, de szerintem jól néz ki. Cigány nőknél szerintem egyébként gyakori, hogy fiatalon nagyon szépek, aztán hamar elrondulnak, ehhez szerintem több köze van az életmódnak, mint a genetikának. De hogy szokatlanok a filmekben az inkább megszokás hiánya lehet.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz kikikirly #114 üzenetére

    Lehet, hogy nem értesz egyet, de attól még akad pár műfaj, amiben régen jobb filmek készültek. Az akció és a vígjáték pont ilyen.
    A hétvégén néztük a Gyagyás gyilkosságot Adam Sandlerrel, szórakoztató, de iszonyat steril film, ha megnézed, 20 éve milyen volt egy átlag Sandler film. Mondjuk ő rossz példa, mert sosem szerettem. :) De a lényeg, hogy régen nem voltak telenyomva a vígjátékok polkorrektséggel, lehetett mindenen és mindenkin nevetni. Ma egy Csupasz pisztoly elképzelhetetlen lenne, de még egy Rendőrakadémia is, aminek egyik legklasszikusabb poénforrása a Kék Osztriga Bár. De sok vígjátékot tudnék mondani, amin ma lazán besértődne valaki.

    Az akciófilmek a másik. Az Extraction-t láttam, látványos, lőnek benne sokat, de valahogy olyan lelketlen, nincs egy rendes ellenség sem benne. A John Wick első része kurvajó, én végig vigyorogtam, többszörnézős, aztán kezdtek egyre több faszságot belepakolni, a 3. rész már majdhogynem gyökérség volt. Kevés értékelhető, karakteres akciószínész van, és pl. Chris Hemsworth nem tartozik közéjük. Mint ahogy a rosszfiúk is olyan jellegtelenek, az első John Wick ebben is üdítő kivétel volt.
    Nagyon kevesek tudnak olyan akciósztárok lenni, mint Chuck Norris, Stallone, Schwarzi, Bruce Willis, de pl. egy 90-es évek eleji Dolph Lundgreen is lekörözi a mai mezőnyt. A jelenlegi felhozatalból jelenleg Dwayne Johnson a csúcs szerintem, ő az aki egy kis karaktert is vissz az akcióba, Jason Momoában van még potenciál. Jason Statham is lehetett volna méltó utód, de végül nem jött össze.

    Az, hogy nem minden embertípus jön be, természetes, más kultúra, másban nőttél, nőttünk fel. Egy közép-afrikai törzs, ahol az alsó ajakba tett tányér, vagy a karikákkal megnyújtott nyak a szexi, megint más világ, más kultúra. Szerintem alapvetően mindenkinek az "övéi" tetszenek főleg. De konkrétan lerondázni egy nem félvér fekete nőt azért túlzás.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz kikikirly #114 üzenetére

    Ennél nyíltabban nem láttam még rasszizmust felvállalni a fórumon, bátor vagy :N

    Üdv. Johnny

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz kikikirly #114 üzenetére

    Nem tudtam, hogy Andrew Tate-et ilyen hamar internet kozelebe engedtek.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák