Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz bombibmw #21713 üzenetére

    Igen pontosan ez a helyzet hordozni is akarom. Ha minden jól megy az évben több hetes külön meloim lesznek ahová vinném a lapost és így tudnám vinni a fejest is tiszta praktikusan . G633 azért vetettem el mert tutti eltörném Alpha még mindig ott van befutónak de nagyon tartok attól hogy nyomná a fülem rengeteg helyen olvastam hogy nyomja a fejüket Cloud 2 meg valamiért nem jön be réginek érzem . Közben meg kiderült ahogy nézegetem a hangkártyát hogy egy fasza kis Creative gamer hangkártya agyba dugos fülesemből elő csikart valami tér hangzást nem is értem hogy csinálta scout módot kapcsolt be ha valakinek mond ez valamit .
    Úgy hogy itt állok zeronak vissza ment az ára de jön még az le idöm az van van . Közben folyamatosan figyelem a piacot .

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák