Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • newmoonlight

    senior tag

    válasz lezso6 #40749 üzenetére

    Vágod ezt a részt... :K (Jézuskával megbeszéltem, Karácsonyra hoz az MR8-asok mellé egy MRS10-est. Majd tesztelem, amit írtál.)

    Ui.: Tudom-túúúdom, hogy nem kéne az MR8 mellé szub. (Már késő, meg van rendelve.:U)

    PuMbA: Nem arra céloztam, hogy 200 Hz-nél kell vágni, hanem azt, hogy a szubok kb. 40-től 200Hz-es vágási tartományra adnak lehetőséget. (Akinek a tüdőbeteg szatelitjeiből nem nagyon buggyannak ki a mélyek, az lehet, hogy örülni fog a "rossz irányból érkező" -de legalább létező- szuboknak is.)

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

  • alphamooncam

    őstag

    válasz lezso6 #40749 üzenetére

    Az a baj, hogy emberek meggondolatlanul, koncepció nélkül választanak, ami valahol érthető is, hiszen a legtöbbjüknek semmi elképzelésük sincs arról, hogy tulajdon képpen mi az a minimális eszközpark, és az mennyibe is kerül, ami ahhoz kell, hogy az a zene amit hallani szeretnének valóban úgy szólaljon meg ahogy Ők azt elképzelték.

    Aztán jól beválasztanak egy 8" -ost, és később meg rájönnek, hogy akkor mégis jól jönne egy szub. Na így drága a vásárlás...

    Mindenki menjen el hallgatózni, ilyet is olyat is.

    Nem egyszer (!) ÉS ha NINCS hiányérzet akkor vásároljon !

    szerintem

    UI: Eleve úgy mentem el hallgatózni, választani, hogy tudtam a vége +1 szub lesz...

    [ Szerkesztve ]

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák